Çocuklar İçin Gelişim Serisi (4 Kitap Takım)
Çocuklar İçin Gelişim Serisi (4 Kitap Takım)

Çocuklar İçin Gelişim Serisi (4 Kitap Takım) (OM7344)

Fiyat : ₺272,64(KDV Dahil)

Bu kolay ve eğlence dolu çalışmalar size dedektiflerin ve adli tıp uzmanlarının gerçek hayattaki suçları çözmek için bilimi nasıl kullandıklarını gösterecek. Eğlenceli aktiviteler çocuklarınızın kritik düşünme becerilerini geliştirecek ve zekasını esnek kullanmayı öğretecektir.

Çocuklar İçin Duygularla İletişim Becerileri
Bu kitap zorlu duygularla ve stresle baş etmeye çalışan çocuklara yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

İçeriğinde eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve hikâyeler vardır.

İlgi çekici sanat aktivitelerinden oyunlara, karşılıklı etkileşimi olan hikâyelerden dinlendirici meditasyonlara kadar tüm çalışmalar özenle yapılandırılmıştır.

Her bir bölüm, belirli becerileri geliştirmek veya davranış sorunlarını çözmek amacıyla oluşturulmuştur.

Çocuğun ebeveynler ya da profesyonellerle yaptığı konuşmalardan öğrendiklerinin dışında, yeni yaşam becerileri kazanması ve bunları devam ettirmesi için belirli hedefler önerilmiş ve pozitif ifadelere yer verilmiştir.

Çocuklar İçin Yaratıcı Baş Etme Becerileri

Anlatımı açık, kısa uygulamalardan oluşan bir kitap. Bu kitap eğlenceli, esnek, denenmiş ve Kendi kendine yap! aktiviteleri içermektedir.

Özellikle ebeveynlere, profesyonellere ekstra duygusal kaynağa ihtiyaç duyan çocuklara yardımcı olurken kullanabilecekleri araçları sunmaktadır. Her faaliyet gerekli malzemeleri ve yönlendirmeleri açıkça anlatmaktadır.

 

İçerikte tüm çocuklar için uygun bir şeyler bulabilirsiniz: Dinamik olanlar, yaratıcı olanlar, zihin gelişimine ya da duygu gelişimine odaklı olanlar. İçindeki projelerde periler yaratmaktan düş kapanlarına, mandalalardan taslaklara, tekerlemelerden sakinleştirici aktivitelere, derin nefes almadan balon patlatmaya, aptalca yüzler yapmaktan müzikle coşmaya kadar onlarca aktivite bulabilirsiniz.

Etiketler
Çocuklar, Çocuklar İçin, Çocuklar İçin Gelişim, Çocuklar İçin Gelişim Serisi, Çocuklar İçin Gelişim Serisi 4, Çocuklar İçin Gelişim Serisi 4 Kitap, Çocuklar İçin Gelişim Serisi 4 Kitap Takım, Çocuklar İçin Gelişim Serisi 4 Takım, Çocuklar İçin Gelişim Serisi Kitap, Çocuklar İçin Gelişim Serisi Kitap Takım, Çocuklar İçin Gelişim Serisi Takım, Çocuklar İçin Gelişim 4, Çocuklar İçin Gelişim 4 Kitap, Çocuklar İçin Gelişim 4 Kitap Takım, Çocuklar İçin Gelişim 4 Takım, Çocuklar İçin Gelişim Kitap, Çocuklar İçin Gelişim Kitap Takım, Çocuklar İçin Gelişim Takım, Çocuklar İçin Serisi, Çocuklar İçin Serisi 4, Çocuklar İçin Serisi 4 Kitap, Çocuklar İçin Serisi 4 Kitap Takım, Çocuklar İçin Serisi 4 Takım, Çocuklar İçin Serisi Kitap, Çocuklar İçin Serisi Kitap Takım, Çocuklar İçin Serisi Takım, Çocuklar İçin 4, Çocuklar İçin 4 Kitap, Çocuklar İçin 4 Kitap Takım, Çocuklar İçin 4 Takım, Çocuklar İçin Kitap, Çocuklar İçin Kitap Takım, Çocuklar İçin Takım, Çocuklar Gelişim, Çocuklar Gelişim Serisi, Çocuklar Gelişim Serisi 4, Çocuklar Gelişim Serisi 4 Kitap, Çocuklar Gelişim Serisi 4 Kitap Takım, Çocuklar Gelişim Serisi 4 Takım, Çocuklar Gelişim Serisi Kitap, Çocuklar Gelişim Serisi Kitap Takım, Çocuklar Gelişim Serisi Takım, Çocuklar Gelişim 4, Çocuklar Gelişim 4 Kitap, Çocuklar Gelişim 4 Kitap Takım, Çocuklar Gelişim 4 Takım, Çocuklar Gelişim Kitap, Çocuklar Gelişim Kitap Takım, Çocuklar Gelişim Takım, Çocuklar Serisi,