Çek Öğren Sayılar
Çek Öğren Sayılar

Çek Öğren Sayılar Eğitici Kartlar Abc Yayıncılık (OM2586)

Fiyat : ₺130,80(KDV Dahil)

Çek Öğren Sayılar  ile eğlenceli İngilizce ve matematik eğitimi Okul öncesi eğitimin bireyler üzerindeki pozitif etkisi tartışılmaz. 

Sayılar seti çocuğunuzun erken dönem eğitimindeki en büyük yardımcınız olacak.

Sayılar, üzerinde rengarenk resimlerin bulunduğu 15 hareketli karttan oluşan muhteşem bir eğitim setidir.

Kartların her iki tarafında da çocuğunuzun ilgisini çekecek görseller bulunmaktadır.

Kartı çektiğinizde ise içinden çıkan bölmenin bir yüzünde sayılar, diğer yüzünde de o sayıların İngilizce ve Türkçe karşılıkları yer almaktadır.

Sayılar setindeki bu kartlar sayesinde çocuğunuz sayıları öğrenirken hem eğlenecek hem de matematik ve İngilizce eğitimine erkenden adım atmış olacak.

Sayılar kartları, çocuk gelişimi alanında uzman kişiler tarafından özenle hazırlanmıştır. Kartlar çocuğunuzun hem matematiksel becerilerini hem de motor gelişimini destekleyecek niteliktedir.

Sayılar kartların yanında aileler için hazırlanmış bir kılavuz da bulunmaktadır. Bu kılavuzda Sayılar kartlarını nasıl kullanacağınız ile ilgili faydalı bilgiler ve çeşitli oyun önerileri yazmaktadır. Sizin de yardımınızla çocuğunuz keyifli vakit geçirirken aynı zamanda sayılar ve resim sözcük ilişkisi gibi konularda bilgilerini erken yaşta geliştirme olanağı bulacak. Sayılar seti sayesinde çocuğunuzun kısa süre içerisinde sayı saymaya başladığını göreceksiniz.

Çek Öğren Sayılar  dışında “Hayvanlar”, “Vücudumuz”, “Karşıtlar” ve “Renkler ve Şekiller” olmak üzere toplam 5 konu başlığı bulunuyor.

Etiketler
Çek Öğren, Çek Öğren Sayılar, Çek Öğren Sayılar Eğitici, Çek Öğren Sayılar Eğitici Kartlar, Çek Öğren Sayılar Eğitici Kartlar Abc, Çek Öğren Sayılar Eğitici Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Eğitici Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Eğitici Abc, Çek Öğren Sayılar Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Eğitici Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Kartlar, Çek Öğren Sayılar Kartlar Abc, Çek Öğren Sayılar Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Abc, Çek Öğren Sayılar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Sayılar Yayıncılık, Çek Öğren Eğitici, Çek Öğren Eğitici Kartlar, Çek Öğren Eğitici Kartlar Abc, Çek Öğren Eğitici Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Eğitici Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Eğitici Abc, Çek Öğren Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Öğren Eğitici Yayıncılık, Çek Öğren Kartlar, Çek Öğren Kartlar Abc, Çek Öğren Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Öğren Kartlar Yayıncılık, Çek Öğren Abc, Çek Öğren Abc Yayıncılık, Çek Öğren Yayıncılık, Çek Sayılar, Çek Sayılar Eğitici, Çek Sayılar Eğitici Kartlar, Çek Sayılar Eğitici Kartlar Abc, Çek Sayılar Eğitici Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Sayılar Eğitici Kartlar Yayıncılık, Çek Sayılar Eğitici Abc, Çek Sayılar Eğitici Abc Yayıncılık, Çek Sayılar Eğitici Yayıncılık, Çek Sayılar Kartlar, Çek Sayılar Kartlar Abc, Çek Sayılar Kartlar Abc Yayıncılık, Çek Sayılar Kartlar Yayıncılık, Çek Sayılar Abc, Çek Sayılar Abc Yayıncılık, Çek Sayılar Yayıncılık, Çek Eğitici, Çek Eğitici Kartlar,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR