Cankurtaran
Cankurtaran
Cankurtaran

Cankurtaran (OM0182)

Marka : Hi Q Toys
Fiyat : ₺275,86(KDV Dahil)

Kurtarma operasyonu başlasın !

Oyunumuz; 4 farklı zorluk seviyesinden oluşup, 48 farklı görev içerir. Her bir görevin çözümü kitapçığın arka bölümünde mevcuttur. Oyun içeriğinde 1 oyun platformu, 6 kurtarma botu, 7 yolcu, 48 görev yönergesi ve oyun kitapçığı bulunmaktadır.
Kazanımları en iyi şekilde elde edebilmek için zorluk derecelerini sırasıyla oynamanız önerilir.
Farklı zorluk derecelerine sahip kolaydan zora doğru sıralanmış 48 adet görev kartlarından sırasıyla bir görev kartı seçin ve saklama bölmesine seçtiğiniz kart en üstte olacak şekilde yerleştirin ve kutunun mavi dalgalı kapağını kapatın. Mavi kapağın dalgalı delikli yapısı sayesinde görev kartındaki yerleşimi görebilir, bu yerleşime göre filikaları ve yolcuları yerleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey filikalar üzerindeki sayılar ve yolcuların renklerinin aynı olmasıdır.
Filikaları döndürmeden ve çapraz hareket ettirmeden; ileri,geri,sağa,sola kaydırarak yolculara yanaştırıp tüm yolcuları kurtarmaya başla !
Bir filika ilk önce hangi yolcuya yanaştı ise onu almak zorundadır. Yanından geçip gidemez.
Yolcular ancak filikaların yan taraflarında ve arka taraflarında bulunan beyaz kurtarma çizgilerinin bulunduğu taraflardan kurtarabilirler. Ön taraftan kurtarma yapılamaz.
Filikanın yanaştığı yerde 2 yolcu olması durumunda seçim size aittir. İstediğiniz yolcuyu kurtarabilirsiniz. Filika doldu ise oraya demir atmış sayılır ve artık hareket edemez. Bu yüzden başlamadan önce kurtarma stratejinizi iyi belirlemelisiniz.
Rescue / Hayat Kurtarma Oyunu ile mantıklı düşünme becerisi, problem çözme, stratejik planlama, görsel ve alansal perspektif becerileriniz harekete geçirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Tüm oyuncaklarımız AB ve TSE standartlarına uygundur.

Oyuncaklarımız CE ve EN-71 testlerine sahiptir.

BPA,PVC ve FTLAT içermez.

Etiketler
Cankurtaran,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR