BrainBox Seksek Dinozorlar (Bounce Dinaousers)
BrainBox Seksek Dinozorlar (Bounce Dinaousers)

BrainBox Seksek Dinozorlar (Bounce Dinaousers) (OM3132)

Marka : Brain Box
Fiyat : ₺191,57(KDV Dahil)

İşte BrainBox serisinin yeni sürprizi: BrainBox Sek Sek!

Bu oyunda tüm oyuncular aynı anda bir kart alırlar, en küçük oyuncu "Dur!" diyene kadar kartlarındaki resimleri incelerler. Sonra herkes bir sonraki oyuncuya kendi kartını verir. Oyun herkes sırasıyla kartındaki 1. soruyu cevaplamak için oyuncudan oyuncuya sekmesiyle ilerler. Yanlış cevaplanan her kart ortaya konur. Doğru cevaplayan oyuncular yine sırayla 2.sorularını cevaplamak zorundadır.

Oyun bu şekilde o turda tüm kartları toplayan yalnızca bir oyuncu kalana kadar devam eder. Eşitlik durumunda oyundan elenen oyuncuların kartları kazananlar arasında eşit olarak paylaşılır. Oyunun sonunda en çok kartı olan oyunu kazanır.

Sek Sek versiyonunun artısı Farkları bul oyunudur. Her çift kartta bulmanız gereken 8 fark vardır.

Bu oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşmiş Krallık'ta tasarlanmıştır. Farklı konularda da oyunların olduğu BrainBox serisi olağanüstü eğlencelidir.

Yaş Aralığı
5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Dikkat Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu
Etiketler
BrainBox, BrainBox Seksek, BrainBox Seksek Dinozorlar, BrainBox Seksek Dinozorlar Bounce, BrainBox Seksek Dinozorlar Bounce Dinaousers, BrainBox Seksek Dinozorlar Dinaousers, BrainBox Seksek Bounce, BrainBox Seksek Bounce Dinaousers, BrainBox Seksek Dinaousers, BrainBox Dinozorlar, BrainBox Dinozorlar Bounce, BrainBox Dinozorlar Bounce Dinaousers, BrainBox Dinozorlar Dinaousers, BrainBox Bounce, BrainBox Bounce Dinaousers, BrainBox Dinaousers, Seksek, Seksek Dinozorlar, Seksek Dinozorlar Bounce, Seksek Dinozorlar Bounce Dinaousers, Seksek Dinozorlar Dinaousers, Seksek Bounce, Seksek Bounce Dinaousers, Seksek Dinaousers, Dinozorlar, Dinozorlar Bounce, Dinozorlar Bounce Dinaousers, Dinozorlar Dinaousers, Bounce, Bounce Dinaousers, Dinaousers, BrainBox, BrainBox Seksek, BrainBox Seksek Dinozorlar, BrainBox Seksek Dinozorlar Bounce, BrainBox Seksek Dinozorlar Bounce Dinaousers, BrainBox Seksek Dinozorlar Dinaousers, BrainBox Seksek Bounce, BrainBox Seksek Bounce Dinaousers, BrainBox Seksek Dinaousers, BrainBox Dinozorlar, BrainBox Dinozorlar Bounce, BrainBox Dinozorlar Bounce Dinaousers, BrainBox Dinozorlar Dinaousers, BrainBox Bounce, BrainBox Bounce Dinaousers, BrainBox Dinaousers, Seksek, Seksek Dinozorlar, Seksek Dinozorlar Bounce, Seksek Dinozorlar Bounce Dinaousers, Seksek Dinozorlar Dinaousers, Seksek Bounce, Seksek Bounce Dinaousers, Seksek Dinaousers, Dinozorlar, Dinozorlar Bounce, Dinozorlar Bounce Dinaousers, Dinozorlar Dinaousers, Bounce, Bounce Dinaousers, Dinaousers,