Benim Günüm – 3 Kitap Takım
Benim Günüm – 3 Kitap Takım

Benim Günüm – 3 Kitap Takım (OM2493)

Fiyat : ₺123,24

Benim Günüm kitabı ile çocuğunuzun bütün bir günü tek bir kitapta!

Benim Günüm, 3 küçük kitapçıktan oluşan renkli, eğlenceli bir eğitim kitabıdır. Benim Günüm kitabında günlük rutinler rengarenk görsellerle anlatılıyor. Benim Günüm’ün ilk kitapçığında çocuğunuzun güne başlarken kullandığı nesneler ve bu nesnelerle ilgili basit İngilizce cümleler bulunuyor.

Benim Günüm’ün Oyun Zamanı adlı ikinci kitapçığında oyuncaklar ve gün ortasında çocuğunuzun karşılaştığı nesnelerin renkli görselleri ve İngilizce-Türkçe karşılıkları yer alıyor. Görsellerin yanında bulunan İngilizce cümleler ise nesneleri kavramayı kolaylaştırıyor.

Benim Günüm’ün üçüncü ve son kitapçığında ise yatma zamanı geldiğinde çocuğunuzun kullandığı diş fırçası, yastık, battaniye gibi nesneler yer alıyor ve böylece yeni kelimeler öğrenmek bir oyun haline geliyor.

Çocuğunuz Benim Günüm kitapçıkları ile hem günlük rutinleri öğreniyor, hem de okul öncesi dönemde İngilizce eğitimine neşeli bir giriş yapıyor. Görsel algıyı geliştiren renkli, eğlenceli resimler, el becerisi ve küçük kas gelişimini sağlayan sayfaları ile Benim Günüm kitabı, çocuğunuzun en yakın arkadaşı olacak.

Çocuğunuz çevresindeki nesneleri Benim Günüm kitapçıklarıyla çabuk, etkili ve kalıcı bir şekilde öğrenecek.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR