Babys First Sayılar (OM2497)

Fiyat : ₺32,50(KDV Dahil)

Baby’s First Sayılar ile Türkçe ve İngilizce sayı saymak eğlenceli bir oyun haline geliyor.

Baby’s First serisinin Sayılar kitabı yırtılmaya karşı dayanıklı 24 sert karton sayfadan oluşuyor.  Sayfalar çocuğunuzun kolayca çevirebileceği nitelikte. Sayılar kitabında sayılar çocuğunuzun günlük hayatta rastladığı nesneler üzerinden rengarenk resimlerle anlatılıyor. Resimlerin altında ise renklerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Sayılar kitabı ile çocuğunuz hem sayıları hem de günlük yaşamında kullanabileceği yeni kelimeleri öğrenerek kelime haznesini geliştirecek ve okul öncesi İngilizce eğitimine keyifli bir başlangıç yapacak. Sayılar kitabını çocuğunuzla beraber okuyarak onun bu gelişimine siz de katkıda bulunabilir, aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Sayılar kitabında sayılar günlük hayatında çocuğunuzun karşısına sık sık çıkan nesneler üzerinden anlatılıyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde sözcük haznesini geliştirecek. Dahası, Sayılar kitabı çocuğunuzun ilk İngilizce bilgilerini edinmesini sağlayarak onu hayatta bir adım öne geçiriyor.

Baby’s First serisinde Sayılar kitabı dışında OyuncaklarUyku ZamanıKüçük&Sevimli DostlarımızYiyeceklerRenkler ve Kelimeler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor.

Sayılar kitabı, çocuğunuzun favori kitabı olmaya şimdiden aday.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim