Baby's First Kelimeler (OM2495)

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)

Baby’s First Kelimeler ile ilk Türkçe ve İngilizce kelimelerini öğrenmek çocuğunuz için bir oyun haline geliyor.

Baby’s First serisinin Kelimeler kitabı yırtılmaz 24 sert karton sayfadan oluşuyor.  Çocuğunuz sayfaları rahatça tutup çevirebilir. Kelimeler kitabında 24 nesne, rengarenk ve eğlenceli görseller eşliğinde sunuluyor. Görsellerin altında ise nesnelerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Kelimeler kitabı ile çocuğunuz günlük yaşamda sık sık karşısına çıkan nesneleri öğrenerek sözcük dağarcığını geliştirecek ve erken dönem yabancı dil eğitimine eğlenceli bir başlangıç yapacak. Kelimeler kitabını çocuğunuza okuyarak onun bu gelişimine siz de destek olabilirsiniz.

Kelimeler kitabında şapka, ayakkabı, çorap, elbise, masa, elma, kitap, el, yüz, ayak, battaniye gibi temel kelimelerin renkli ve ilgi çekici resimler bulunuyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde kelime dağarcığını geliştirerek bir adım öne geçecek.  Kelimeler kitabı ayrıca çocuğunuzun yabancı dil yeteneğini küçük yaşta kazanmasına olanak tanıyor.

Baby’s First serisinde Kelimeler kitabı dışında Oyuncaklar, Uyku Zamanı, Küçük&Sevimli Dostlarımız, Yiyecekler, Sayılar ve Renkler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor.

Kelimeler kitabı, çocuğunuzun en sevdiğim kitap olmaya şimdiden aday.

 

 

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Mantıksal Gelişim Hafıza İşitsel Algı Kaba Motor Gelişimi İnce Motor Gelişim El Göz Koordinasyonu Sosyal Beceriler Taktil/Dokunsal Gelişim Denge Ve Koordinasyon Yabancı Dil Gelişimi Dikkat Okuma Becerisi Dil ve Konuşma Gelişim Parmak Kas Gelişimi Duygusal Gelişim Problem Çözme Yeteneği Duyu Bütünleme Zeka Gelişimi Fiziksel Gelişim Vestibüler Sistem Görsel Algı