Baby’s First Kelimeler
Baby’s First Kelimeler
Baby’s First Kelimeler

Baby's First Kelimeler (OM2495)

Fiyat : ₺74,88

Baby’s First Kelimeler ile ilk Türkçe ve İngilizce kelimelerini öğrenmek çocuğunuz için bir oyun haline geliyor.

Baby’s First serisinin Kelimeler kitabı yırtılmaz 24 sert karton sayfadan oluşuyor.  Çocuğunuz sayfaları rahatça tutup çevirebilir. Kelimeler kitabında 24 nesne, rengarenk ve eğlenceli görseller eşliğinde sunuluyor. Görsellerin altında ise nesnelerin Türkçe ve İngilizce karşılıkları yer alıyor. Kelimeler kitabı ile çocuğunuz günlük yaşamda sık sık karşısına çıkan nesneleri öğrenerek sözcük dağarcığını geliştirecek ve erken dönem yabancı dil eğitimine eğlenceli bir başlangıç yapacak. Kelimeler kitabını çocuğunuza okuyarak onun bu gelişimine siz de destek olabilirsiniz.

Kelimeler kitabında şapka, ayakkabı, çorap, elbise, masa, elma, kitap, el, yüz, ayak, battaniye gibi temel kelimelerin renkli ve ilgi çekici resimler bulunuyor. Çocuğunuz bu kitap sayesinde okul öncesi dönemde kelime dağarcığını geliştirerek bir adım öne geçecek.  Kelimeler kitabı ayrıca çocuğunuzun yabancı dil yeteneğini küçük yaşta kazanmasına olanak tanıyor.

Baby’s First serisinde Kelimeler kitabı dışında Oyuncaklar, Uyku Zamanı, Küçük&Sevimli Dostlarımız, Yiyecekler, Sayılar ve Renkler adlı tam 6 muhteşem kitap daha bulunuyor.

Kelimeler kitabı, çocuğunuzun en sevdiğim kitap olmaya şimdiden aday.

Yaş Aralığı
0-6 Ay 6-12 Ay 12-18 ay 18-24 ay 2-3 yaş 3-4 yaş 5-7 yaş 8-13 Yaş 13+ Yaş
Gelişim Alanları
Kaba Motor Gelişimi İşitsel Algı Hafıza Mantıksal Gelişim Görsel Algı Vestibüler Sistem Fiziksel Gelişim Zeka Gelişimi Duyu Bütünleme Problem Çözme Yeteneği Duygusal Gelişim Parmak Kas Gelişimi Dil ve Konuşma Gelişim Okuma Becerisi Dikkat Yabancı Dil Gelişimi Denge Ve Koordinasyon Taktil/Dokunsal Gelişim Sosyal Beceriler El Göz Koordinasyonu İnce Motor Gelişim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR