Anaokulu Öğrenme Modeli Testi
Anaokulu Öğrenme Modeli Testi

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi (OM4946)

Marka : Benego
Fiyat : ₺106,79(KDV Dahil)

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi

Nedir?

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi, ebeveynlerin çocuklarının öğrenme özelliklerini keşfederek daha  kolay ve hızlı öğrenmelerine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Ne işe yarar?

Yapılan çalışmalar doğru yöntemler kullanılırsa herkesin her konuyu kolay ve hızlı öğrenebileceğini ortaya koymuştur. Yeter ki doğru yol ve yöntemler kullanılsın, doğru tekniklerle öğretilsin. 

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi ile çocuğunun öğrenme modelini keşfeden veliler çocuklarının daha kolay ve hızlı öğrenmesine yardımcı olarak daha başarılı olmasını sağlayabilirler. Çalışmayla çocuğunuzun öğrenme özelliklerini ve dikkatini dağıtan faktörleri keşfederek çocuğunuzun uzun süre ders çalışmasına katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca testin sonucunda hazırlanan raporda öğrenme becerilerini ve çocuğunuz için en uygun ders çalışma ortamlarını oluşturarak dikkat ve konsantrasyonu yüksek, verimli bir çalışma imkanı sağlayabilirsiniz.

Test nasıl uygulanır?

Test 37 tanesi üçer şıklı, 3 tanesi ikişer şıklı toplam 40 sorudan oluşmaktadır. Anaokulu Öğrenme Modeli Testi’ni ebeveyn çocuğu için doldurmaktadır. Anaokulu Öğrenme Modeli Testi internet üzerinden online olarak veya optik form üzerinden doldurulabilir. Bireysel uygulamalar internet üzerinden online olarak yapılmakta, toplu uygulamalar optik formlar aracılığıyla da yapılabilmektedir.

Uygulama süresi ne kadardır?

Kişilerin okuma hızına göre değişmekle beraber ortalama 20-25 dakika da uygulanabilmektedir.

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi Kimler İçin?

Çocuğu Anaokulunda okuyan anne ve babalar.

Raporda Neler Var?

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi sonucu çocuğunuza özel hazırlanan Anaokulu Öğrenme Modeli Raporu’nda aşağıdaki başlıklarda yer alan konularla ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Test uygulamasının ardından hazırlanan raporda çocuğunuzla ilgili aşağıdaki konularda bilgi sahibi olabileceksiniz;

  • Çocuğunuzun öğrenmede kullandığı zihin durumlarını
  • Çocuğunuzun öğrenme modelini
  • Öğrenme becerilerini
  • Öğrenme esnasında dikkatini dağıtan faktörleri
  • Çocuğunuzun öğrenme özelliklerini
  • Çocuğunuzun genel özelliklerini
  • Çocuğunuzun öğrenme özelliklerini nasıl geliştirebileceğinizi
  • Çocuğunuzun öğrenme yöntem ve metotlarını
  • Çocuğunuza uygun ders çalışma ortamlarını
  • Çocuğunuza özel öğrenme tavsiyelerini

Testi nasıl satın alabilirim?

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi'ni Sepete Ekle butonuna tıklayarak satın alabilirsiniz.

Anaokulu Öğrenme Modeli Testi'ni satın aldıktan sonra sizin e-mail adresinize Anaokulu Öğrenme Modeli Testi'ni doldurabileceğiniz link gönderilecektir. E-mail adresinize gelen linki tıkladığınızda test soruları çıkacak ve onları doldurabileceksiniz. Testi doldurduktan sonra değerlendirilecek ve sizin e-mail adresinize çocuğunuzun adına özel hazırlanmış Anaokulu Öğrenme Modeli Raporu iletilecektir. Ayrıca Anaokulu Öğrenme Modeli Raporu size kargo ile de gönderilecektir. Satın alırken açıklama kısmına çocuğunuzun adını ve soyadını yazmayı unutmayın. Raporun çocuğunuzun adına hazırlanması için önemlidir.