Bob ile Barry nin Ay Maceraları Seti (OM2402)

Fiyat : ₺60,00(KDV Dahil)

Kaybolan Ay (Bob ile Barry’nin Ay Maceraları)

Ebat: 13 x 19.5 cm

Sayfa Sayısı: 80
Yazan ve Resimleyen: Simon Bartram
Çeviren: Mehtap Özdemir
Yaş Grubu: 7 yaş ve üstü

Ay’daki Adam Bob ve onun çok özel köpeği Barry, sizleri bu yepyeni serinin ilk macerasına davet ediyor!

Muhteşem Alakazamo sihirbazlık gösterisinde Ay’ı yok edince, Bob bir anda işşiz kalır... Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için tam bir haftaları vardır. Ay’ın kayboluşu dünyada da felaketlere sebep olur. Artık Paris’te Ay’ın romantik ışığı olmadan daha az insan âşık olur ve kurt adam olduğunu iddia eden bir adam, ayın hangi günü kıllı ve korkunç olacağını bilemez... Bob ile Barry bütün dünya için Ay’ı bulmak zorundadır.

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca Ay Maceraları’nı okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Sihirbazlar, gezegenler ve tabii ki uzaylılarla dolu bu kitapta sizleri sürükleyici bir macera bekliyor. Ama çabuk olun çünkü Bob ile Barry’nin Ay’ı bulmak için çok az bir süresi var!

Bob ile Barry’nin Ay Maceraları

Tam Kraliçelik Bir Felaket

Ay’daki Adam Bob ve onun uzaylı köpeği Barry’nin maceraları tüm heyecanıyla devam ediyor!

Bob ile Barry’nin Ay Maceraları serisinin ikinci kitabı olan Tam Kraliçelik Bir Felaket’te, Bob ile Barry kendilerini yine nefes kesici bir serüvenin içinde buluverirler. Huysuz Kraliçe Savaşbaltası, bu sene doğum günü kutlamasının Ay’da yapılmasını emreder. Hal böyle olunca da partiyi düzenlemek Bob’a düşer ama bu çok büyük bir sorumluluktur çünkü tek bir şey bile ters giderse sevgili astronotumuz, uzayın karanlık zindanlarına hapsedilecektir!

Ay’daki Adam resimli kitabı ile tanıştığımız, uzaylılara inanmayan astronot Bob, bu sefer de karşımıza Ay Maceraları serisi ile çıkıyor. Bu seri kısa kısa bölümleri ile, roman okumaya yeni başlayan çocuklar için çok uygun. Ayrıca bu seriyi okuyan çocuklar; bulmacalar, gezegenlerle ilgili bilgiler, çıkartmalar ve daha birçok etkinlikten oluşan (Ay’daki Adam) Bob ile Uzayda Eğlence adlı etkinlik kitabımız ile galakside gezinmeye devam edebilir!

Huysuz kraliçeler, doğum günü partileri ve kayıp krallarla dolu bu seri, sürpriz sonu ile de okuyucuları çok şaşırtacak!

Etiketler
Bob ile Barry nin Ay Maceraları Seti, Bob, Bob ile, Bob ile Barry, Bob ile Barry nin, Bob ile Barry nin Ay, Bob ile Barry nin Ay Maceraları, Bob ile Barry nin Ay Seti, Bob ile Barry nin Maceraları, Bob ile Barry nin Maceraları Seti, Bob ile Barry nin Seti, Bob ile Barry Ay, Bob ile Barry Ay Maceraları, Bob ile Barry Ay Maceraları Seti, Bob ile Barry Ay Seti, Bob ile Barry Maceraları, Bob ile Barry Maceraları Seti, Bob ile Barry Seti, Bob ile nin, Bob ile nin Ay, Bob ile nin Ay Maceraları, Bob ile nin Ay Maceraları Seti, Bob ile nin Ay Seti, Bob ile nin Maceraları, Bob ile nin Maceraları Seti, Bob ile nin Seti, Bob ile Ay, Bob ile Ay Maceraları, Bob ile Ay Maceraları Seti, Bob ile Ay Seti, Bob ile Maceraları, Bob ile Maceraları Seti, Bob ile Seti, Bob Barry, Bob Barry nin, Bob Barry nin Ay, Bob Barry nin Ay Maceraları, Bob Barry nin Ay Maceraları Seti, Bob Barry nin Ay Seti, Bob Barry nin Maceraları, Bob Barry nin Maceraları Seti, Bob Barry nin Seti, Bob Barry Ay, Bob Barry Ay Maceraları, Bob Barry Ay Maceraları Seti, Bob Barry Ay Seti, Bob Barry Maceraları, Bob Barry Maceraları Seti, Bob Barry Seti, Bob nin, Bob nin Ay, Bob nin Ay Maceraları, Bob nin Ay Maceraları Seti, Bob nin Ay Seti, Bob nin Maceraları, Bob nin Maceraları Seti, Bob nin Seti, Bob Ay, Bob Ay Maceraları, Bob Ay Maceraları Seti, Bob Ay Seti, Bob Maceraları, Bob Maceraları Seti, Bob Seti, ile, ile Barry, ile Barry nin, ile Barry nin Ay, ile Barry nin Ay Maceraları, ile Barry nin Ay Maceraları Seti, ile Barry nin Ay Seti, ile Barry nin Maceraları, ile Barry nin Maceraları Seti, ile Barry nin Seti, ile Barry Ay, ile Barry Ay Maceraları, ile Barry Ay Maceraları Seti, ile Barry Ay Seti, ile Barry Maceraları, ile Barry Maceraları Seti, ile Barry Seti, ile nin, ile nin Ay, ile nin Ay Maceraları, ile nin Ay Maceraları Seti, ile nin Ay Seti, ile nin Maceraları, ile nin Maceraları Seti, ile nin Seti, ile Ay, ile Ay Maceraları, ile Ay Maceraları Seti, ile Ay Seti, ile Maceraları, ile Maceraları Seti, ile Seti, Barry, Barry nin, Barry nin Ay, Barry nin Ay Maceraları, Barry nin Ay Maceraları Seti, Barry nin Ay Seti, Barry nin Maceraları, Barry nin Maceraları Seti, Barry nin Seti, Barry Ay, Barry Ay Maceraları, Barry Ay Maceraları Seti, Barry Ay Seti, Barry Maceraları, Barry Maceraları Seti, Barry Seti, nin, nin Ay, nin Ay Maceraları, nin Ay Maceraları Seti, nin Ay Seti, nin Maceraları, nin Maceraları Seti, nin Seti, Ay, Ay Maceraları, Ay Maceraları Seti, Ay Seti, Maceraları, Maceraları Seti, Seti,