Sihirli Prensesler
Sihirli Prensesler

3D Sihirli Prensesler Hikaye Kitabı (OM2394)

Fiyat : ₺215,28

Sihirli Prensesler

Sihirli Prensesler’in hikayesi sesli ve 3 boyutlu olarak karşınızda.

Çocuğunuz bu sesli pop-up kitapla kendisini prenseslerin büyülü hikayesinin içinde bulacak. Sihirli Prensesler kitabında her sayfada farklı bir ses çocuğunuzu bekliyor. 

Sihirli prensesler görkemli sarayda düzenlenen kraliyet balosu için hazırlık yapıyor. Prenses Serena ve arkadaşlarının hazırlık gününde attığı kahkahalar, baloda çalan dans müziği ve daha fazlası Sihirli Prensesler kitabında!

Birbirinden renkli ve sevimli resimlerle dolu Sihirli Prensesler kitabı çocuğunuzun hem görsel hem de boyut algısını geliştiriyor.

Sihirli Prensesler kitabı çocuğunuza okumayı sevdirirken aynı zamanda keyifli vakit geçirmesini sağlayacak.

Sihirli Prensesler kitabı, Prenses Serena ve arkadaşlarının Pırıltı Sarayı’nda düzenlenen kraliyet balosuna katılmasını konu alıyor. Prensesler kraliyet midillilerine binerek hoşça vakit geçiriyorlar. Daha sonra Serena’nın bale sınıfına giderek bale dersi alıyorlar ve kraliyet balosu için prova yapıyorlar. Yoğun geçen bir günün ardından Serena’nın odasında pijama partisi veren prensesler prensesler huzurlu bir uykuya dalıyorlar. Balo vakti geldiğinde tüm sihirli prensesler göz kamaştırıcı kostümlerini giyerek baloda bütün gece dans ediyorlar.Sihirli Prensesler kitabı ile çocuğunuz kendisini bir günlüğüne prenses gibi hissedecek!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR