Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler
  Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler

Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler (OM5815)

Fiyat : ₺73,52

“Çalışkan arılar” terimi özellikle küçük çocuklardan bahsederken uygundur.   2-5 yaş arası çocuklar ile çok zaman geçirmek gerekir.

Yeni şeyler keşfetmeye ve öğrenmeye yönelik ilgi alanlarını seyretmek heyecan vericidir.

Ancak, büyük çocukların beceri ve aktivite düzeyleri ile ilgili raporlar çok rahatsız edicidir ve eğitimciler her zaman dikkat edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

Birçok fiziksel eğitim uzmanının kaydı ile, bir çocuğun motor becerilerinin görüntülenmesi sınıf öğretmenleri tarafından talep edilmektedir.

Bu kitap, bu umut ile ilgili sınıf öğretmenine yardım etmek için tasarlanmıştır.

Bu kitabın tüm amacı, öğretmenlere aktivite düzeylerini artırırken öğrencilerin kaba motor becerilerini geliştirmek üzere pratik ve kolay yolları sunmaktır.

Motor Becerilerini Geliştirme ile ilgili tanıtım sayfalarında sağlanan bilgiler, motor planlama, vücut farkındalığı, ikili entegrasyon ve dokunsal farkındalık ile ilgilidir.

Bu alanların her biri öğretmenlere öğrencilerin motor becerileri ile ilgili temel bir anlama, izleme ve talimat vermeye yardımcı olacaktır.

Her konu altında yazılı bilgiler, çocukların her alanda güçlü özellikleri ve bu öğrencilere yardımcı olmak için önerileri içerir.

Giriş bölümünün sonunda bulunan bilgiler, 18-60 aylık çocukların kaba motor becerileri ile ilgili kontrol listesini içermektedir (1,5-5 yaş arası çocuklar).

 
Etiketler
Kalın, Kalın Kas, Kalın Kas Becerilerinin, Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi, Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin, Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kalın Kas Becerilerinin Geliştirilmesi Aktiviteler, Kalın Kas Becerilerinin İçin, Kalın Kas Becerilerinin İçin Aktiviteler, Kalın Kas Becerilerinin Aktiviteler, Kalın Kas Geliştirilmesi, Kalın Kas Geliştirilmesi İçin, Kalın Kas Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kalın Kas Geliştirilmesi Aktiviteler, Kalın Kas İçin, Kalın Kas İçin Aktiviteler, Kalın Kas Aktiviteler, Kalın Becerilerinin, Kalın Becerilerinin Geliştirilmesi, Kalın Becerilerinin Geliştirilmesi İçin, Kalın Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kalın Becerilerinin Geliştirilmesi Aktiviteler, Kalın Becerilerinin İçin, Kalın Becerilerinin İçin Aktiviteler, Kalın Becerilerinin Aktiviteler, Kalın Geliştirilmesi, Kalın Geliştirilmesi İçin, Kalın Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kalın Geliştirilmesi Aktiviteler, Kalın İçin, Kalın İçin Aktiviteler, Kalın Aktiviteler, Kas Becerilerinin, Kas Becerilerinin Geliştirilmesi, Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin, Kas Becerilerinin Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kas Becerilerinin Geliştirilmesi Aktiviteler, Kas Becerilerinin İçin, Kas Becerilerinin İçin Aktiviteler, Kas Becerilerinin Aktiviteler, Kas Geliştirilmesi, Kas Geliştirilmesi İçin, Kas Geliştirilmesi İçin Aktiviteler, Kas Geliştirilmesi Aktiviteler, Kas İçin, Kas İçin Aktiviteler, Kas Aktiviteler, Becerilerinin, Becerilerinin Geliştirilmesi, Becerilerinin Geliştirilmesi İçin,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR